Луценко проситиме Раду збільшити штат судових експертів

Генеральний прокурор Юрій Луценко має намір звернутися до Верховної Ради з проханням різко збільшити штат судових експертів 

Про це він заявив на прес-конференції в Києві, коментуючи нововведення в рамках судової реформи, передає Depo.ua.

"Раніше експертизу призначав слідчий самостійно. Він знав екпертну установу, знав, хто менше завантажений, хто не на лікарняному, хто у відпустці. І ця експертиза давала результат. Тепер це робиме тільки суд. Звичайно, це збільшує бюрократичні проблеми. Але не є катастрофою. Єдине, що треба зробити, – різко збільшити штат експертів. Я буду просити Верховну Раду і Міністерство юстиції різко збільшити штат експертних працівників", - сказав генпрокрор.

Він зазначив, що наразі складні експертизи можуть тривати більше року, а щоденні експертизи тягнуться місяцями.

"Тим більше, що парламент не схвалив створення приватних експертиз", - додав Луценко.

Нагадаємо, сьогодні Луценко також заявив, що судова реформа не вплине на розслідування резонансних справ, відкритих раінше.

Як відомо, 3 жовтня Верховна Рада проголосувала за судову реформу, причому "Опоблок" віддав 20 голосів за президентський законопроект, а фракція "Самопоміч" відмовилась за нього голосувати.

Після голосування за судову реформу нардеп від "Батьківщини" Олена Шкрум заявила, що до закону нардеп-"радикал" Андрій Лозовий вніс поправку, яка дозволить уникнути покарання колишнім членам Партії регіонів.

За її словами, ця поправка зменшує строки розслідування з 2, 3, 5, 10 чи 15 років до 3 чи 6 місяців.

6 жовтня Верховна Рада не підтримала жодну із постанов, ініційованих "Самопоміччю", "Батьківщиною" та нардепами - "свободівцями", щодо скасування судової реформи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Луценко