Луценко натякнув, що Ситнику вже час звільнятися

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Національне антикорупційне бюро (НАБУ) не справляються вповні зі своїми обов'язками

Про це він заявив на засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням президента України, інформує Depo.ua.

"Порядок наводиться, чому ж нас так гостро критикують? Тому що затягнулося очікування результатів від САП та НАБУ. Три роки існування цих інституцій не вилилися поки що в жоден серйозний вирок і жодні серйозні гроші, повернені до бюджету", – заявив він.

Генпрокурор додав, що саме ті західні партнери, які опікуються незалежністю НАБУ, гостро критикують за відсутність його результатів.

"Немає великої риби. Але це функція саме тої інституції, яку фактично не дозволяється критикувати – всім, крім мене. Треба кожному відповідати за свою ділянку роботи і припинити шукати винних, якщо хтось не вміє працювати", – заявив він.

"Якщо результатів немає – треба розставатися з посадою. Якщо скрізь вороги – спробуй поплисти за течією, там завжди знайдуться друзі. Тим більше, що конкуренція проти течії завжди мінімальна", – сказав Луценко.

Нагадаємо, раніше на цьому ж засіданні Юрій Луценко похвалився власними успіхами у боротьбі з корупцією.

фото: facebook.com

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна