UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Луценко долетів до США і в ООН розповів про те, яки повертав гроші Януковича

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у складі делегації України взяв участь у дебатах високого рівня Генеральної Асамблеї ООН з нагоди п'ятнадцятої річниці схвалення Конвенції ООН проти корупції, у штаб-квартирі ООН

Про це повідомила у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає Depo.ua.

У заході взяли участь президент Генеральної Асамблеї ООН, Генеральний секретар ООН, виконавчий директор Управління ООН з наркотиків і злочинності, представники держав-учасниць Конвенції.

Під час свого виступу генпрокурор України поінформував учасників заходу про здобутки України у боротьбі із корупцією та проведені ключові реформи у цій сфері.

Зокрема увагу присутніх привернуто до повернення до держбюджету України у співпраці з міжнародною спільнотою 1,5 млрд. дол. США, створення та початок роботи нових антикорупційних органів, забезпечення відкритого доступу до реєстрів бенефіціарних власників українських компаній та декларацій держслужбовців.

Окремо зупинився і на тих викликах, з якими зіштовхуються компетентні органи у ході розслідування корупційних справ.

"Глобалізація не оминула й організовану злочинність. Доки правоохоронцям доводиться чекати місяцями або навіть роками дозволів на розкриття інформації про банківські операції, корумповані чиновники вже використовують криптовалюту" - відзначив Юрій Луценко.

Підсумовуючи свій виступ очільник відомства наголосив, що невідворотність покарання злочинців та конфіскація їх незаконно здобутих активів слугуватимуть найкращою відповіддю корупції та продемонструють ефективність Конвенції ООН проти корупції.

Аналогічну позицію щодо необхідності поглиблення співпраці в рамках Конвенції висловлено у ході виступів представників держав-учасниць та підтверджено важливу роль її інструментів у попередженні, виявленні та боротьбі з корупцією на усіх рівнях.

Нагадаємо, що раніше депутат Добродомов заявляв, що американську візу Луценка анулювали, але сьогодні генпрокурор полетів до США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"