Луценка та Матіоса чекає дисциплінарна відповідальність

За результатами розгляду скарги член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Анатолій Коваленко побачив у діях генерального прокурора Юрія Луценка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса дисциплінарні правопорушення

Depo.Влада
24 жовтня 2017 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить лист члена комісії Сергія Нечепоренка від 20 жовтня 2017 року, який "Українській правді" передали ініціатори дисциплінарного провадження Володимир Петраковський та Злата Симоненко, передає Depo.ua.

"Членом Комісії Коваленком А.А. 18 жовтня 2017 року завершено перевірку по скарзі та складено висновок про наявність дисциплінарного проступку у діях генерального прокурора України Луценка Ю.В. та заступника генерального прокурора – головного військового прокурора Матіоса А.В.

Зазначений висновок планується розглянути на засіданні комісії 22 листопада 2017 року" – сказано в листі.

Однак, в коментарі "Українській правді" ініціатори дисциплінарного провадження зазначили, що "строк розгляду скарги стосовно Луценка та Матіоса закінчився 17 жовтня. Через це порушення процедури кінцеве рішення комісії, прийняття якого заплановано на 22 листопада, може бути легко скасоване судом, з формальних причин".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада