Лозовий сказав, що наступниця Огнєвіч зі специфічної субкультури Медведчука

Адвокат Шевченківської колегії Тетяна Юзькова належить до специфічної субкультури, куди входить екс-голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук
Depo.Влада
11 листопада 2015 12:19
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав народний депутат від Радикальної партії  Андрій Лозовий, передає depo.ua.

Специфічною субкультурою він назвав "тусовку" адвокатів.

"Вони так чи інакше спілкуються між собою. Хочуть того чи ні - це професійна необхідність.  Це підтвердять вам усі адвокати, що зараз стали народними депутатами: Сергій Власенко, Олег Купрієнко, Руслан Сидорович, Сергій Алєксєєв та інші. Це підтвердять вам Інна Богословська, Микола Катеринчук, Павло Гречківський, Олексій Рєзніков, Сидір Кізін, Олег Курчин, Андрій Федур і нова зірка адвокатури Оксана Томчук", - написав Лозовий.

Він додав, що для адвокатів важить лише фаховий обов’язок.

"Тому дорікати одному адвокату за знайомство з іншим - це те саме, що дорікати Едуарду Мане за те, що його картини були представлені на одній виставці з імпресіоністами, котрих він не толерував. Як адвокат Шевченківської колегії Тетяна Юзькова ще у 90-х не могла не бути знайомою з її тодішнім керівником Віктором Медведчуком. Хіба це свідчить про якийсь зв'язок нині?" – написав Лозовий.

Він записав у плюси Юзьковій те, що вона не стала приховувати своє давнє знайомство з Медведчуком. 

Нагадаємо, що вчора, 10 листопада, співачка, народний депутат від "Радикальної партії" Злата Огнєвіч заявила про складання депутатського мандату. Замість  неї у Верховну Раду пройде №26 списку Радикальної партії Тетяна Юзькова, яку пов'язують з  Віктором Медведчуком. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад