Ложкін зізнався, що зробив губернатором Дніпропетровщини свого родича

Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін визнав, що новий голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентин Резніченко є його далеким родичем
Depo.Влада
14 квітня 2015 22:42
ФОТО: depo.ua

Про це Ложкін розповів в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ", передає depo.ua.

"Дуже далекий родич. До речі, цей факт давав мені додаткову опцію - завжди запитувати з нього по повній, жорсткіше, ніж з інших менеджерів УМХ", - сказав голова Адміністрації Президента.

Ложкін додав, що Резніченко з 1995 року працював в Українському медіахолдингу на різних позиціях.

"Очолював наше дніпропетровське підприємство, яке було одним з найбільших. Він був віце-президентом холдингу, що відповідає за всі регіони, керівником найефективнішої в країні радіогрупи. За плечима Резніченка - величезний управлінський досвід. Я вважаю його ефективним менеджером. Так, у нього немає великого досвіду держуправління, але, можливо, це й добре", - сказав Ложкін.

Щодо вибору кандидатури на пост губернатора глава Адміністрації Президента зазначив, що призначення Резніченка пояснюється дуже просто - він уже був на той момент губернатором, при цьому він родом з Дніпропетровська.

"А президент вважає, що, як правило, губернатор повинен бути місцевим. Тим більше що він недовго, але ефективно керував непростою Запорізькою областю з різними групами впливу. І жодної критики його роботи не було", - сказав Ложкін.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня президент України Петро Порошенко прийняв відставку Коломойського з посади голови Дніпропетровської обладміністрації.

26 березня Порошенко призначив губернатором Дніпропетровщини Валентина Резніченка