Ложкін заманює Сороса у свою Інвестраду

Новопризначений голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін хоче залучити до роботи у своїй раді американського інвестора Джорджа Сороса
Depo.Влада
31 серпня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв`ю "5 каналу", передає depo.ua.

Він зазначив, що до нового органу будуть залучені іноземні фахівці в якості експертів. "Може хтось буде працювати на постійній основі, але це буде залежати від того, який фахівець", - сказав Ложкін.

Зокрема, у якості потенційних партнерів він бачить Джорджа Сороса, азербайджанську компанію SOCAR. "Ми говорили з кількома великими по участі безпосередньо в раді. Рада буде збиратися, думаю, раз чи два рази на рік. Ми говорили з Джорджем Соросом, ми говорили з SOCAR – це найпотужніша державна компанія Азербайджану. Ми говорили з Unilever і з багатьма іншими інвесторами. Зараз ще зарано говорити про склад інвестиційної ради, але, я думаю, ви там побачите дуже такі відомі в тому числі імена", - сказав Ложкін.

Нагадаємо, 29 президент Петро Порошенко  звільнив Бориса Ложкіна з посади голови Адміністрації президента та призначив його головою Національної інвестиційної ради.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада