Ложкін відхрещується від офшорного скандалу в Австрії

Глава Адміністрації президента України Борис Ложкін стверджує, що правоохоронні органи жодної з країн світу ніколи не зверталися з будь-якими претензіями
Depo.Влада
24 вересня 2015 20:44
ФОТО: depo.ua

Так він прокментував інформацію про те, що в Австрії його перевіряють у справі про відмивання грошей, передає depo.ua з посиланням на Ліга.нет.

"Правоохоронні органи жодної з країн світу ніколи не зверталися до мене з будь-якими претензіями. У разі надходження відповідних запитів для мене не є проблемою надати вичерпну інформацію", - заявив він.

Він також зазначив, що, будучи тривалий час бізнесменом, а останні 15 місяців працюючи на державній службі, він "діяв, діє і має намір діяти прозоро і відкрито, у повній відповідності до законодавства".

Нагадаємо, раніше депутат фракції БПП Сергій Лещенко заявив, що Австрія направила в Генпрокуратуру України запит про правову допомогу в розслідуванні, яке проводиться Віднем щодо транзакцій, здійснених Ложкіним. Його прізвище фігурує у кримінальному провадженні за статтею "відмивання грошей", стверджує Лещенко.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua