Ложкін: Щоб зростати, нам треба $10 млрд інвестицій на рік

Новопризначений голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін вважає, що для потужного росту ВВП Україні потрібні десятки млрд доларів інвестицій на рік
Depo.Влада
31 серпня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "5 каналу", передає depo.ua.

"Нам взагалі потрібно десь 10 мільярдів доларів інвестицій щорічно для того, щоб ми йшли по зростанню ВВП більше 6%. І в нас є багато індустрій, куди інвестори можуть ефективно інвестувати гроші. Це, по-перше, – енергетика, це інфраструктура, це сільське господарство, це також ВПК і космос, де в Україні є дуже багато розробок і велика культура в цих індустріях", - сказав екс-глава АП.

На його думку, ознакою ефективності роботи очолюваної ним Інвестради можуть бути великі реалізовані проекти.

"Я думаю, що ще однією ознакою того, що Інвестиційна рада працює ефективно, буде коли з’являться проекти більш ніж на один мільярд доларів чи, може, два. Такі проекти можуть бути реалізовані в нашій країні", - додав Ложкін, зауваживши, що очікує перших результатів від роботи Інвестради за рік.

"Для перших результатів – це наступний рік. Я не можу сказати, що ми можемо бути впевненими про мільярд і більше наступного року, але я сподіваюся, що перші проекти більше 200 мільйонів повинні з’явитися, почати реалізовуватися вже у 2017 році", - підсумував він.

Нагадаємо, 29 президент Петро Порошенко  звільнив Бориса Ложкіна з посади голови Адміністрації президента та призначив його головою Національної інвестиційної ради.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада