Ложкін розповів, як глава адміністрації Обами перейнявся Україною

Глава Адміністрації президента США Деніс МакДоноу добре розуміється на українських реаліях та "високо оцінює прогрес наших реформ"
Depo.Влада
21 червня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Ложкін розповів, як глава адміністрації Обами перейнявся Україною
Ложкін розповів, як глава адміністрації Обами перейнявся Україною

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" глава Адміністрації президента України Борис Ложкін, який зустрівся з МакДоноу під час візиту до США, передає depo.ua.

"Знайшов багато спільного у роботі мого колеги - голови адміністрації Білого дому Денісом МакДоноу. Наприклад, дiї з координації уваги президента на ключових для суспільства урядових агенціях і встановлення дiалогу з Конгресом. Пiд час зустрiчi ми говорили про те, що вдалося та не вдалося зробити Україні за останнi два роки. Голова адміністрації Барака Обами добре поінформований про внутрішнi процеси в Україні та високо оцінює прогрес наших реформ", - написав Ложкін.

Крім того, за словами глави АП України, час зустрічі він "розповiв про реальний початок роботи наших антикорупційних інституцій. Голова адміністрації наголосив на фокусі США у підтримці євроінтеграційних починань України, а також на важливості мирного врегулювання ситуацiї на сході України у рамках Мінських домовленостей і підтримці США у досягненні результативності в ключових переговорах".

Також глава Ложкін зустрівся з помічником Державного секретаря США Еван Раян, яка відповідає за питання культури та освіти.

Ложкін розповів, як глава адміністрації Обами перейнявся Україною - фото 1

"Пані Раян висловила захоплення проектом GO Global, що просуває вивчення англійської мови в Україні, та підтвердила готовність надавати проекту необхідну підтримку. Я розповiв пані Раян про першу Українську академію лідерства, роботу якої вже започатковано в Києві, а також про плани поширити мережу таких академій на усі регіони України. Запросив пані Раян виступити перед студентами Академії під час наступного відвідання Києва. Також домовилися надалі просувати ініціативу Петра Порошенка щодо запрошення на стажування в Україну студентів з Йєлю, Гарварду, Колумбійського та інших провідних університетів США. Обговорили можливість організації у США туру Джамали", - написав Ложкін.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада