Ложкін презентував нову реформу Кабміну

Нацрада реформ спільно з Адміністрацією президента розробили для Кабінету міністрів пакет пропозицій, в основі яких "рішучі та дієві кроки з реформування країни"
Depo.Влада
20 квітня 2016 06:30
ФОТО: depo.ua

Про це на сторінці в "Фейсбуці" написав глава Адміністрації президента Борис Ложкін, повідомляє depo.ua.

Пропозиції щодо кожної реформи містять "потижневу деталізацію необхідних дій, хто і що повинен зробити".

Він зазначив, що новому уряду буде непросто входити в курс справ". "Я називаю його урядом критичної необхідності: занадто критичним є попит на якісні зміни, часу на їх реалізацію критично мало", - написав Ложкін.

Пропозиції поділені на 4 блоки.

Перший: пропозиції до плану першочергових дій Кабміну протягом перших 100 днів роботи.

Другий: невідкладні законопроекти на перші два місяці і до кінця 2016 року. "24 важливі проекти законів треба прийняти вже до кінця травня, тому що від цього залежить чи отримає Україна 1,7 млрд дол від МВФ, 705 млн євро від ЄС і додаткові 1 млрд дол під гарантії уряду США", - уточнив Ложкін.

Третій: пропозиції щодо реформи Кабміну і підвищенню ефективності його роботи. Реформа передбачає надання міністрам більших повноважень щодо призначення та звільнення своїх заступників держсекретарів, керівників центральних органів виконавчої влади та їх заступників.

Четвертий: пропозиції до плану дій щодо пріоритетних реформ на 2016 рік.

"По кожному блоку ми підготували деталізовані документи, всі вони були роздані членам Нацради реформ і уряду. Сподіваюся, Кабмін скористається нашими пропозиціями", - написав Ложкін.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада