Льовочкін запевняє, що не отримував від МВС повісток на допит

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін заявив, що у встановленому законом порядку не отримував від МВС жодних повісток на допити
Depo.Влада
27 червня 2015 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву "Опозиційного блоку".

"МВС перетворилося на орган, який обслуговує політичні інтереси верхівки "Народного фронту", і в цьому немає нічого спільного ні з демократією, ні з верховенством права", - вважає Льовочкін.

За його словами, "начальники МВС замість розслідування безлічі тяжких злочинів, у тому числі політичних вбивств в Україні, пошуку замовників і виконавців, займаються безглуздою саморекламою в соцмережах".

"Я неодноразово заявляв, що готовий... допомогти в розслідуванні політичного вбивства нардепа Олега Калашникова, з яким у мене ніколи не було фінансових стосунків, і якого я не бачив з 2012 року", - зазначив нардеп.

Також Льовочкін заявив, що виклик на допит у соцмерері "Фейсбук" не вважає офіційним, поки така процедура не передбачена Кримінальним кодексом України.

Нагадаємо, що сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що МВС звернулося до Генпрокуратуру з проханням забезпечити примусове приведення нардепа Сергія Льовочкіна на допит як свідка у справі про умисне вбивство Олега Калашникова.