Льовочкін скаржиться німцям, що Порошенко розколює Україну

Колишній глава адміністрації президента Януковича Сергій Льовочкін стверджує, що нинішній президент України Петро Порошенко розколов країну
Depo.Влада
9 червня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua

Про це Льовочкін написав в своїй статті для німецької газети Die Zeit, повідомляє depo.ua з посиланням на "Инопрессу".

"Якщо запитати українців, чого домоглося за останній рік новий уряд обраного в травні минулого року президента Петра Порошенка, багато хто відповість, що зробило воно не так вже й багато. При цьому українці довіряють Порошенку, посилаючись на труднощі його роботи і ситуацію в країні, - міркує Льовочкін. - Однак вже цієї осені на запланованих місцевих виборах ця поблажливість (по відношенню до Порошенка. - ред.) може зникнути". Багато українців "скористаються можливістю залучити Порошенко до відповідальності за відкладання реформ, зниження рівня життя і триваючу корупцію".

Так що ж він зробив неправильно? "З моєї точки зору, насамперед, одну річ, а саме - він розколов Україну замість того, щоб об'єднати її, - продовжує депутат. - З моменту здобуття Україною незалежності в 1991 році важлива роль у нашій країні відводилась балансу". Двічі українці виходили на вулиці і домагалися перевиборів. "І незважаючи на те, що за останні 24 роки в українській політиці було чимало серйозних розбіжностей, між урядом і опозицією завжди панувало більше рівноправності, ніж в будь-якому іншому пострадянській державі. Саме ця обставина, як аргументують багато, і робить нас європейцями". Але в нинішньому році, як зазначає політик, "все помінялося".