Льовочкін добудовує палац в Конча-Заспі, – депутат

Екс-керівник адміністрації президента Януковича та співкерівник фракції "Опозиційного блоку" в Верховній Раді Сергій Льовочкін закінчує будувати величезний маєток у Конча-Заспі
Depo.Влада
5 вересня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це у блозі на "Українській правді" повідомив народний депутат Ігор Луценко, передає depo.ua.

"А тим часом сім'я співвласника телеканалу "Інтер" і великого москвофіла Львочкіна майже закінчила будувати своє гніздо у Кончі-Заспі, під Києвом. У жовтні 14-го року я опублікував зафільмоване з повітря будівництво. Можете порівняти", - написав Луценко і виклав нове відео з будівництва.

Він відзначив, що опубліковане відео зняте у травні 2016 року.

Льовочкін добудовує палац в Конча-Заспі, – депутат - фото 1

"На цьому відео видно той непересічний прогрес, якого добилися Льовочкіни. Стіни та дах готові, залишилося закінчити оздоблення та озеленити ділянку", - написав Луценко.

Маєток у 2014-му.

Він наголосив, що Генеральна прокуратура не чіпає Льовочкіних.

Зазначимо, ділянка, на якій будують палаци, оформлена на сестру Льовочкіна – Юлію Льовочкіну. Зробила це вона у 2014 році після Євромайдану.

Ділянка має цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Острів сполучається мостом з берегом, де розташований інший вже збудований маєток Юлії Львочкіної, - на ділянках площею 0,42 га.

У вересні 2014 року Державна сільгоспінспекція на прохання прокуратури встановила, що передача земель та будівництво на ділянці під Києвом поблизу Обухова, оформленій у власність сестри екс-голови Адміністрації президента Юлії Льовочкіної –  так званому "острові Льовочкіна" – відбувається всупереч законодавству.

Прокуратура Київської області взялася проводити перевірку законності забудови острова. 

Згідно з даними реєстру, у провадженні Обухівського райсуду Київської області перебуває справа про витребування у народного депутата Юлії Льовочкіної 3,24 га землі біля річки Козинка.

До початку розгляду справи представник Льовочкіної подав клопотання про призначення земельно-технічної експертизи, щоб встановити, чи належить спірна ділянка до водного фонду та чи є вона островом.

Києво-Святошинська прокуратура таке клопотання заперечувала, бо не стверджувала у позові, що ділянка є островом, а визначила її як таку, що знаходиться у прибережній зоні водного фонду.

Натомість, як вважають у прокуратурі, така експертиза затягне розгляд справи і не дасть можливості суду зробити правильні висновки.

У липні 2016 року суд таки призначив експертизу острова Льовочкіної.

Зокрема, експертиза має з’ясувати, до якої категорії земель відносилися ділянки, коли виділялися первинним власникам рішеннями виконкому Козинської селищної ради з 1998 по 2014 рік, і чи відноситься сьогодні ділянка Льовочкіної до земель водного фонду.

Питання, чи є ділянка островом, експертиза не з’ясовуватиме, оскільки суд зазначив, що у Земельному кодексі немає такої категорії земель, як острів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада