Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів

Сторінка сумнозвісної Марії Столярової у "Фейсбуці" доводить, що вона систематично дотримується антиукраїнських поглядів
Depo.Влада
23 лютого 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів
Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів

Нещодавній інцидент з шеф-редактором телеканалу "Інтер" громадянкою Росії Марією Столяровою, коли вона, вільно чи мимоволі образила членів Небесної сотні, заявивши "закінчуйте вже цю х*йню" під час репортажу з їх участю, можливо, була невипадковою помилкою, пише "Четверта влада".

Сама шеф-редактор телеканалу заявила, що трапилася "непоправна фігня" і пояснила свій вчинок тим, що "кнопки були переплутані" і вона "дуже нервувала".

Однак детальне вивчення її сторінки у соціальній мережі Facebook показує, що Столярова систематично дотримується антиукраїнських поглядів, працюючи при цьому на українському телеканалі. А також брала участь у зйомках пропагандистських сюжетів на російському ТБ в травні 2014 року в Донецьку.

По-перше, нагадаємо, раніше в інтернеті вже були опубліковані фото Столярової з бойовиками "ДНР" з підписом "мої улюблені хлопці в Донецьку".

Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів - фото 1

По-друге, в тому ж акаунті під ім'ям Матильда Столярова регулярно публікувалися і інші заяви антиукраїнського характеру, а також образи патріотично налаштованих громадян України.

Так, навесні 2014 року Столярова заявила, що "для моєї сім'ї Крим завжди був Росією"

Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів - фото 2

Тоді ж, у період перебування в Харкові та Донецьку, Столярова систематично підтримувала дії сепаратистів, а також вимагала ввести російські війська в Україну.

Введіть вже війська", - пише вона в одному з постів, радіючи з того, як сепаратисти побили проукраїнських активістів в Харкові.

Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів - фото 3

Крім того, перебуваючи в Харкові навесні 2014-го, вона відкрито підтримувала сепаратистів, які діяли проти України. Нагадаємо, підрозділ "Беркут" було розформовано за постановою Верховної Ради України ще 25 лютого.Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів - фото 4

Столярова не тільки називає патріотично налаштованих жителів Харкова "натовпом нациків". Для неї вони також — "орда орків".

Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів - фото 5

При цьому Столярова назвала вибори Президента України в 2014 році "недійсними". Нагадаємо, в результаті тих виборів був обраний діючий Президент України Петро Порошенко, визнаний усіма країнами світу.

Льовочкін бере на роботу лише перевірених путіністів - фото 6

Більш того, в травні 2014 року Столярова знімала в Донецьку пропагандистські сюжети для російського ТБ. На відео вона розповідає, що працювала з батальйоном "Восток" Олександра Ходаковського в той день, коли вони провели невдалий штурм донецького аеропорту. При цьому Столярова шкодує загиблих російських бойовиків і кладе квіти біля їхніх трупів.

Втім, така робота і така позиція не завадили Столяровій влітку 2014 року переїхати в "фашистський" Київ і працювати на одному з найбільш популярних українських телеканалів.

Враховуючи викладені вище факти біографії російської журналістки, навряд чи варто дивуватися тому, що вона виголосила в прямому ефірі образливу фразу на адресу загиблих активістів.

Більше новин на depo.ua