Лорткіпанідзе за 10 днів повністю оновить керівництво одеської міліції

Керівник Одеської міліції Георгі Лорткіпанідзе пообіцяв одеситам впродовж 10 днів замінити весь керівний склад правоохоронних органів
Depo.Влада
30 червня 2015 04:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС в Одеській області, передає depo.ua.

"Я вдячний міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову за те, що він дав мені можливість вибору кандидатів, не тільки заступників, але і начальників ключових підрозділів одеської міліції, дав можливість комплектувати керівний склад ГУМВС України в Одеській області з тих співробітників, яких я особисто представив йому", - заявив він.

При цьому Лорткіпанідзе зазначив, що призначення начальника Управління внутрішньої безпеки МВС України в Одеській області - це прерогатива Міністерства внутрішніх справ України, однак кандидата, який керуватиме цією службою, він обрав особисто і його схвалив міністр.

"Виходячи з цього, я покладаю на себе відповідальність за кожного співробітника, підібраного мною і призначеного за погодженням з Арсеном Борисовичем. У найближчі дні працівників, призначених на посади заступників начальника обласного главку, представлять особовому складу Одеської області, а протягом 10 днів будуть проведені кадрові призначення інших керівників підрозділів обласної міліції, про що громадськість буде поінформована", - резюмував він.

Нагадаємо, Лорткіпанідзе очолив ГУ МВС в Одеській області 16 червня. Лорткіпанідзе обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ Грузії у період, коли Саакашвілі був президентом країни. Екс-президент охарактеризував його як "одного з архітекторів реформи грузинської поліції і кришталево чесну людину, байдужу до корисливих мотивів".