Лорак не скасовує сьогоднішній концерт. «Свобода» до нього вже готується

Сьогоднішній концерт співачки Ані Лорак в Києві вирішили не скасовувати, незважаючи на вчорашні заворушення
Depo.Влада
27 листопада 2014 11:39
ФОТО: depo.ua
Лорак не скасовує сьогоднішній концерт. «Свобода» до нього вже готується
Лорак не скасовує сьогоднішній концерт. «Свобода» до нього вже готується

Про це ДеПо повідомили в прес-службі співачки.

  «Концерт буде, він буде такий же, як вчора, більше мені нічого вам сказати. До побачення», - заявили у Ані Лорак. При цьому вчорашній пікет в прес-службі коментувати відмовилися.

У «ВО «Свобода» ДеПо теж повідомили, що концерт Ані Лорак буде таким же як вчора, бо перед ним знову відбудеться акція протесту, але на цей раз ще більша.

  «Скільки саме сьогодні буде людей, не знаю: може сто чоловік, може тисяча. Але я вважаю, що значно більше, тому що вчора далеко не всі знали, що концерт цієї ганебної зрадниці буде в Палаці «Україна», - розповів член партії «ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко.

При цьому він зазначив, що категорично проти того, щоб били міліцію і вимагає тільки скасування концерту.

«Треба було заборонити їй (Ані Лорак, - ред) влаштовувати концерт у Палаці «Україна», він не для зрадників і не для тих, хто представляє країну-окупанта. Одіозна співачка, яка викликала обурення всіх українців своєю поведінкою, своєю позицією, не повинна там співати. Палац «Україна» повинен бути головною сценою, а не об'єктом, де може виступати українофоб або людина без позиції», - розповів Мірошниченко.

До шанувальників творчості Ані Лорак «свободівець» ставиться з жалістю.

«Мені просто шкода всіх, хто не усвідомлює, що країна воює. На концерт зрадниці йшли розфуфирена дівчата в коштовних шубах, витративши чималі гроші. Вони не розуміють, що Київ сьогодні спокійний і мирний завдяки хлопцям, які на Донбасі захищають нашу країну від московського окупанта. Якби у них була національна свідомість, вони пожертвували б ці гроші на підтримку солдатів. А якщо вони замість цього йдуть на концерт Кароліни Куєк, значить вони такі ж, як вона», - впевнений він.

На питання ДеПо , чи збираються «свободівці» зірвати і київський концерт Лободи, запланований на 5 грудня, Мірошниченко відповів, що для нього «такої співачки немає».

«Я не знаю, щоб Лобода отримувала нагороди від одіозного московського каналу або співала в країні агресора. Я просто не слухаю Лободу і для мене цієї співачки немає. Більшого обурення, ніж Куєк ніхто не викликав, це плювок в обличчя української нації. Це людина, яка не має принципів, і саме тому її гастролі викликають таке обурення», - пояснив депутат.

Як повідомляв ДеПо , вчора, 26 листопада, перед концертом Ані Лорак в Києві зібралися активісти, які скандували проукраїнські гасла, намагаючись зірвати захід.

Представники ВО «Свобода» прорвалися в зал Палацу«Україна», в якому повинен був відбутися концерт Ані Лорак. В результаті зіткнень постраждали правоохоронці: у трьох – отруєння, в одного – травма ноги.

Нагадаємо, Ані Лорак, незважаючи на заклик Міністерства культури почекати з гастролями по Росії, часто їздить до Москви з концертами. У жовтні співачка скасувала свої концерти в Києві у зв'язку із загрозою терактів.