Литовцю Абромавічусу в Мінекономіки України буде допомагати естонка Меріло

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус призначив своїм радником естонку, керівного директора Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA) Яніку Меріло
Depo.Влада
5 січня 2015 11:41
ФОТО: depo.ua
Литовцю Абромавічусу в Мінекономіки України буде допомагати естонка Меріло
Литовцю Абромавічусу в Мінекономіки України буде допомагати естонка Меріло

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства, передає depo.ua.

«Я радий вітати нового члена команди - Яніку Меріло і впевнений, що її досвід, в тому числі і міжнародний, у сфері розвитку підприємництва та інвестицій, буде потрібним і корисним як для міністерства, так і для країни в цілому», - прокоментував призначення Абромавічус .

На посаді радника Меріло відповідатиме за напрямок залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного та бізнес-клімату, координацію міжнародних програм і розробку рішень електронного уряду.

Відзначимо, Меріло є виконавчим директором Асоціації міжнародних інвесторів UVCA, експертом Агентства електронного уряду України, членом ради директорів UАngel і Радником Голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії.

Вона більше 12 років присвятила питанням залучення коштів у ринки Росії, України, Країни Балтії, займаючи керівні посади в ряді інвестиційних фондів Європи.

Нагадаємо, уродженець Вільнюса Айварас Абромавічус був призначений міністром економіки України 2 грудня.

Нещодавно Президент України Петро Порошенко спрогнозував призначення ще кількох іноземців в органи державної влади.