Лише кожен десятий українець бачить Росію партнером, на Донбасі – кожен третій

Серед громадян України різко знизилася підтримка Росії як колись головного партнера нашої держави
Depo.Влада
7 червня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова "Ідентичність громадян України в нових умовах", передає depo.ua.

"Розвиток відносин з ЄС є однозначним пріоритетом для громадян, який підтримується більшістю на Заході та в Центрі (78% та 58%) і має очевидну перевагу – на Півдні та Сході (по 36%). Половина (51%) респондентів вважають пріоритетними для України відносини з країнами ЄС. Відносини з Росією пріоритетними вважають 11% опитаних, з іншими країнами (не вказаними в переліку) та з іншими (крім Росії) країнами СНД – по 6%, з США – 3%. У 2007р. відносна більшість (41%) респондентів вважали пріоритетними відносини з Росією, 31% – з країнами ЄС, 7% – з країнами СНД, 1% – відносини з США", - підбили підсумки соціологи.

Зокрема, для жителів Донбасу відносини з Росією є однаково значущими з відносинами з країнами ЄС (відповідно, 29% і 27%). Відносини з Росією також є пріоритетними для 20% жителів Сходу і 13% – Півдня.

Варто зазначити, що з цього питання досить значні частки респондентів (24-28%) в усіх регіонах, крім Заходу, не змогли визначитись.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада