Лисенко: ФСБ призначає "диверсантами" тих, хто давно закінчив військову службу

Полковник Андрій Лисенко заявив, що ФСБ Росії "знаходить" диверсантів у лавах колишніх українських військових
Depo.Влада
21 листопада 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це речник штабу АТО розповів в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Depo.ua.

"Сьогодні ми є свідками продовження брехливого серіалу авторства російського ФСБ під назвою "куда не глянь, везде они". Чергова серія "затримання українських розвідників", – зазначив полковник.

За словами Лисенка, це – нова технологія гібридної війни, яку Росія активно веде проти України.

"Насправді російські спецслужби намагаються дискредитувати українських військових, в яких зараз дуже високий рівень довіри в українського суспільства. По-друге звинуватити Україну в начебто агресивних діях і показати начебто ефективність спецслужб Росії", – сказав речник АТО.

Він нагадав, що так звані затримання "українських диверсантів" відбуваються на території окупованого Криму.

"Чому такий "успіх" ФСБ? Відповідь дуже проста: на території Криму залишилось багато колишніх військовослужбоців, які вже давно залишили службу, вийшли в запас, проживають зі своїми родинами і займаються своїм бізнесом. Їхні особові справи залишилися у військових комісаріатах, які зараз також працюють", – наголосив Лисенко.

"Для будь-якого співробітника ФСБ, навіть якщо в нього досвіду 1 день роботи, неважко зайти взяти особову справу якого запасника і зробити з нього "диверсанта". Тому зараз ми бачимо конкретні прізвища. Але те, що їм інкримінується, – суцільна вигадка", – додав він.

Лисенко підкреслив, що військовослужбовці України, які зараз несуть службу, вони залишаються у військових частинах та виконують бойові завдання.

"Жодного з них ніхто ніде не затримував", – заявив полковник.

Він наголосив, що у штабі прогнозують ще затримання начебто українські диверсанти.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в РосЗМІ повідомили, що у Сімферополі ФСБ Росії затримала ще двох так званих "українських диверсантів".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада