Лінкявічюс: В обраних у Криму депутатів в Литві буде статус небажаних

Литва не визнала виборів в Держдуму Росії в анексованому Криму. Вибрані там депутати не будуть вважатися Литвою такими зі всіма витікаючими з цього наслідками
Depo.Влада
23 вересня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в інтерв'ю Delfi, передає depo.ua

За словами міністра, невизнання виборів у Криму не означає невизнання виборів до російського парламенту в цілому, однак статус обраних в Криму депутатів в Литві буде небажаним.

"Це не означає прямої оцінки виборів в цілому, це означає те, про що ми весь час говоримо, що все, що відбувається в Криму ми вважаємо незаконним. Те, що відбувалося ми не вважаємо виборами, більш того, не визнаємо результатів. І тих обраних, як стверджують, в Криму в члени Думи ми не будемо вважати депутатами Думи з усіма витікаючими звідси наслідками. Їх статус буде точно небажаним у нашій країні і, сподіваюся, що у всьому ЄС", - сказав він.

Депутатами Госудуми від анексованого Криму стали шість осіб від партії "Єдина Росія". За партійними списками до Ради потрапили підконтрольні Кремлю віце-прем'єр-міністри Криму Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, а також "прокурор" Криму Наталія Поклонська.

Призначений Кремлем глава Криму Сергій Аксьонов, який очолював список "Єдиної Росії" на анексованому півострові, від депутатського мандата відмовився.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада