Ліквідація комітету Ради у справах ветеранів: Громадська спілка звернулася до ОПУ

Громадська спілка "Рух ветеранів України" закликає не ліквідовувати Комітет Верховної Ради у справах ветеранів та осіб з інвалідністю та Міністерство у справах ветеранів

Про це йдеться у зверненні до Офісу президента України, оприлюдненому на сторінці організації у Facebook, інформує Depo.ua.

"Рішення щодо розформування Мінветеранів, на думку ветеранської спільноти України, є хибним та призведе до негативної соціальної напруги, адже учасники бойових дій – окрема верства населення з певною специфікою. Переконливо просимо та закликаємо не руйнувати щойно побудовані системи та налагоджені зв’язки комунікацій", - йдеться у документі.

Нагадаємо, за інформацією волонтерів, народні депутати на погоджувальній нараді ліквідували комітет у справах ветеранів в парламенті, а сьогодні це офіційно закріплять у новій Верховній Раді.

Сьогодні представник президента у парламенті, новообраний нардеп Руслан Стефанчук заявив, що є пропозиція об'єднати комітет щодо Донбасу й Криму з комітетом з прав людини.

Пізніше 5-й президент України Петро Порошенко наголосив, що скорочення Комітету у справах ветеранів – це перший крок до згортання державної політики щодо захисників – соціального захисту ветеранів, членів їх родин, родин загиблих, учасників Революції Гідності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook