Ліки для онкохворих та гаряча вода: Гройсман розповів про перші успіхи нового уряду

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підбив підсумки роботи свого уряду за минулий тиждень
Depo.Влада
25 квітня 2016 09:51
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів у своєму традиційному зверненні через фейсбук-сторінку, передає depo.ua.

"Ми зосередились на вирішення нагальних питань. Хотів би підкреслити, що нам вдалося розблокувати питання ліків для онкохворих. Сьогодні вони вже постачаються. Хотів би подякувати і головам обласних державних адміністрацій, головам обласних рад, міським головам, які відгукнулися, для того щоб стабілізувати цю ситуацію", - сказав Гройсман.

Він також зазначив, що уряду вдалося розблокувати поставки міжнародних організацій, і процес поставки ліків на 61 млн грн сьогодні уже розпочався.

"Ми прийняли рішення минулого тижня, які роблять фактично перші кроки для руйнації монополії на ринку ліків. Це означає, що ліки з Європи та США ми зможемо постачати в Україну без будь-яких перепон. Сподіваюся, що і в парламенті буде ухвалено відповідний закон, щоб це питання було вирішено", - сказав прем'єр-міністр.

Він також зазначив, що владнались проблеми щодо гарячого водопостачання в оселях українців.

Також, за словами Гройсмана, кабмін уже займається системними питаннями.

"Сьогодні ми наблизилися до питання масштабного ремонту і будівництва доріг. Концентруємо близько 18-19 млрд грн для того, щоб вийти по всій країні до цієї роботи. Ці процедури, які ми робимо, займуть декілька місяців, але ми це питання вирішимо.

Підійшли до вирішення питань на українській митниці. Надзвичайно важливе і важке завдання. З першого травня запускаємо новий закон про державну службу – почнемо формувати професійну державну службу", - розповів прем'єр.

"Попри величезну кількість проблем маю стриманий оптимізм у тому, що нам вдасться навести лад в країні та провести реформи", - наголосив Гройсман.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада