Лікарчука спіймали на підробці тесту поліграфа (ФОТО, ВІДЕО)

Журналісти спіймали на брехні та підробці висновків тесту на поліграфі звільненого урядом з посади заступника голови Держфіскальної служби Костянтина Лікарчука
Depo.Влада
9 вересня 2015 12:49
ФОТО: depo.ua

У день свого звільнення Лікарчук оприлюднив відео, де він на пропозицію громадської організації вдало проходить тест на поліграфі, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Питань не знав. Знав тільки, що провірятимуть мене на предмет корупції. Висновок: провірку на поліграфі я пройшов", - написа Лікарчук у своєму "Фейсбуці".

Однак на відео чітко видно, що на питання "Те, що мотивом вашого вступу на державну службу було отримання відкатів та лівого заробітку - це правда?", Лікарчук відповідає ствердно, однак в протокол внесено відповідь "ні".

Лікарчука спіймали на підробці тесту поліграфа (ФОТО, ВІДЕО)  - фото 1

Лікарчука спіймали на підробці тесту поліграфа (ФОТО, ВІДЕО)  - фото 2

За словами журналіста-розслідувача Дениса Бігуса відповідь у документах була редагована за допомогою Photoshop. Як підтвердження цьому він демонструє архів записів на сайті Громадської організації Солдат Студент, яка й ініціювала тест.

Лікарчука спіймали на підробці тесту поліграфа (ФОТО, ВІДЕО)  - фото 3

Нагадаємо, Кабмін звільнив Лікарчука з посади заступника голови ДФС після його тривалого публічного конфлікту з главою ДФС Романом Насіровим.

Сам Лікарчук не виключає, що оскаржить своє звільнення в суді після того, як дізнається, за що був звільнений формально.

Також Костянтин Лікарчук пройшов перевірку на детекторі брехні, щоб показати правдивість своїх заяв про корупцію в ДФС

Більше новин читайте на Влада.depo.ua