Лихоліт вирішив створити комітет для захисту учасників АТО

Колишній начальник штабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт оголосив про створення Національного комітету учасників АТО.
Depo.Влада
2 липня 2016 23:53
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua з посиланням на УНІАН, про це він сказав, вийшовши з Печерського суду в суботу ввечері.

Лихоліт зазначив, що відчував цього дня те, що "відчувають наші хлопці, які зараз сидять за ґратами".

"Я вам оголошую: з цього дня є Національний комітет учасників АТО, які увійшли туди, батальйон "Айдар", батальйон "Азов", батальйон "Донбас", батальйон "Торнадо", - сказав він.

"Айдарівець" наголосив: "Ми будемо боротися за наших хлопців". Луценко зазначив, що він у цьому допоможе.

„Якщо хтось невинно засуджений, якщо комусь зроблено справи, білими нитками шиті, комітет буде допомагати”, зазначив Лихоліт, додавши, що вони також домагатимуться входження депутатів до цього комітету.

Разом з тим, народний депутат від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко заявив, що активісти планують у неділю провести на Майдані Незалежності зібрання людей щодо необхідності пошуку шляхів звільнення представників добровольчих батальйонів, які воювали на сході України.

"Завтра о 18:00 запрошуємо всіх киян, військових, цивільних, волонтерів, мешканців не Києва на спільну нараду. Ми повинні разом вирішити, як звільнити наших хлопців, як припинити посадки добровольців, як зробити так, щоб сідали сепаратисти і корупціонери...", - заявив Семенченко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: Лихоліт