Лідери країн НАТО визнали необхідність оборони в кіберпросторі

Лідери країн НАТО визнали кіберпростір новим оперативним простором поряд із землею, повітрям і морем
Depo.Влада
8 липня 2016 20:43
ФОТО: depo.ua

 Про це заявив генсек альянсу Йенс Столтенберг, передає depo.ua

"Сьогодні ми визнали кіберпростір як новий оперативний простір, як земля, повітря і море ... Це означає кращий захист наших мереж, будемо приділяти більше уваги операціям, навчань в кіберпросторі", - сказав він.

Столтенберг підкреслив, що дії НАТО в кіберпросторі будуть носити виключно оборонний характер, однак "це є сигналом, що ми підсилюємо наші колективні дії у всіх областях".

Нагадаємо, що  8-9 липня у Варшаві триває саміт Північноатлантичного альянсу. У ньому беруть участь 18 глав держав, 21 глава уряду, 41 міністр закордонних справ та 39 міністрів оборони. На саміт зареєструвалося понад 2,1 тис. делегатів із 65 національних делегацій і делегацій міжнародних організацій (НАТО, ЄС, ООН, Світового банку). 

Там заплановані дві важливі для України події: перша - засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, друга - зустріч країн "великої п'ятірки" (США, Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія) за участю української сторони. На саміті мають   звести в один пакет усю допомогу українській армії

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада