Лідер Китаю привітав українців з Днем незалежності

Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін привітав президента України Петра Порошенка та український народ з нагоди Дня Незалежності
Depo.Влада
23 серпня 2016 23:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі глави української держави, передає depo.ua.

Голова КНР підкреслив, що Україна є традиційно дружнім партнером у співпраці з Китаєм і дружба народів двох країн йде корінням в далеке минуле.

"Китай входить у число перших країн, які визнали незалежність України і встановила дипломатичні відносини з нею. Китай поважає державний суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, шанувати обраний Вашим народом шлях розвитку у відповідності з особливостями своєї країни", - наголошується у привітанні.

Сі Цзіньпін підкреслив, що в останні роки дружні відносини співробітництва між Китаєм і Україною зберігають здорове і сталий розвиток, співпраця в різних сферах впевненими кроками просувається.

"Приділяю велику увагу розвитку китайсько-українських відносин, готовий спільно з Вами докладати зусиль до подальшого просування двосторонніх відносин і досягнення великих реальних результатів у співпраці між Китаєм і Україною у всіх напрямках на благо двох країн і їх народів", - зазначив він.

Голова КНР побажав Україні і українському народові процвітання, могутності і щастя, а президенту - здоров'я і благополуччя.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада