Льовочкін покликав Януковича розповідати «казки» в Києві

Народний депутат України («Опозиційний блок»), екс-глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін вважає, що встановлювати винних у злочинах на Майдані має слідство, а не колишній президент Віктор Янукович
Depo.Влада
24 грудня 2014 18:21
ФОТО: depo.ua
Льовочкін покликав Януковича розповідати «казки» в Києві
Льовочкін покликав Януковича розповідати «казки» в Києві

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес-реліз фонду «Нова країна», який очолює Льовочкін.

«Всіх винних і причетних до розгону студентів на Майдані 30 листопада і в наступних кривавих злочинах на вулицях Києва встановить українське слідство, а не колишній президент, який втік, залишивши країну, своїх виборців, фракцію в парламенті і партійців-соратників», - заявив політик.

За словами Льовочкіна, причиною студентського протесту була відмова Януковича від євроінтеграції, який «намагався вкрасти мрію мільйонів українців».

«Якщо колишній президент упевнений у своїй невинності, нехай приїде до Києва і розповість суспільству і слідству свою версію про те, за чиєю вказівкою діяло керівництво РНБО і МВС, коли розігнало студентський майдан», - сказав він.

Льовочкін зазначив, що у нього немає прямих доказів, але є вагомі підстави підозрювати, що всі звинувачення Януковича - «це казки з політичної склепу».

Як повідомляв depo.ua, Віктор Янукович, що сьогодні знаходиться в Росії, заявив, що за розгоном студентів на Євромайдані 30 листопада 2013 року стоїть колишній керівник Адміністрації Президента Сергій Льовочкін