Лешенко хоче, щоб нардепа Барвіненка допитали через Гліщинську

Інформація про співпрацю нардепа Віталія Барвіненка з фігуранткою справи про так звану "Бессарабську народну республіку", журналісткою Оленою Гліщинську, повинна бути перевірена правоохоронними органами
Depo.Влада
14 червня 2016 23:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат від БПП Сергій Лещенко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сам факт викриття цього – достатня дія, що має бути перевірено правоохоронними органами. Тому що, якщо це було невідомо правоохоронним органам, то я здивований, тому що це інформація, яка є в публічному просторі. Якщо їм це відомо, то вони повинні дати цьому оцінку, допитавши відповідного народного депутата України Барвіненка. Тому що він і ця дама співпрацювали разом два скликання, я переконаний, що він знає про неї досить багато інформації, яка може бути корисною для слідства", - сказав Лещенко.

Про те, що Гліщинська була помічницею депутата, свідчать дані реєстру помічників депутатів Верховної Ради.

Нагадаємо, 14 червня в Україну повернулися незаконно утримувані в російських в'язницях Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко. Обмін відбувся за формулою два на два. Замість українців з Одеси на Росію були відправлені фігуранти справ за так званою "Бессарабської народної республіки" Олена Гліщинська і Віталій Діденко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада