Партнера Авакова викрили в бізнес-зв'язках з Кацубами

Скандальні брати Кацуби, проти яких Генпрокуратура закрила справу, мають бізнес-зв'язки з партнером глави МВС Арсена Авакова Ігорем Котвіцьким
Depo.Влада
21 березня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав депутат від БПП Сергій Лещенко, передає depo.ua.

За його словами, родина Кацуб володіє фірмою "Техпроект", "яка веде спільну діяльність з державною компанією "УкрГазВидобування".

"Останні зміни в складі засновників Кацубиного "Техпроекту" відбулися через тиждень після втечі Януковича, 28 лютого 2014 року, коли було змінено директора, а в склад засновників увійшли фірми з Панами. Одна з них, Marco Development S.A., стала власником 20% акцій фірми Кацуби", - повідомив депутат.

"Найцікавіше, що адреса реєстрації цієї панамської фірми, а також її панамські директори – ті ж самі, що у фірми Kingston Group S.A., на рахунок якої депутат-соратник Авакова Ігор Котвіцький переказав минулого року скандальні 40 мільйонів доларів", - додав Лещенко.

Нагадаємо, у вересні 2015 року братам Сергію та Олександру Кацубам було оголошено підозру у розкраданні понад 450 млн грн на оборотках з компанією Сергія Курченко "ГазУкраїни-2020".

1 жовтня 2015 року ГПУ оголосила обох Кацуб в міжнародний розшук.

Нещодавно Лещенко повідомив, що Генпрокуратура закрила кримінальне провадження щодо Кацуб і припинила розшук.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада