Лещенко знайшов у Авакова італійську фірму з нерухомості

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков окрім урядової посади обіймає посаду президента італійської фірми з купівлі-продажу нерухомості Avitalia S.R.L
Depo.Влада
28 січня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" (БПП) Сергій Лещенко, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Він суміщає посаду міністра внутрішніх справ та президента своєї італійської фірми Avitalia S.R.L (місто Фрозіноне)", - сказав Лещенко.

За словами нардепа, доказом того, що міністр може обіймати посаду президента комерційної структури є звіт про збори акціонерів фірми, який Аваков підписав 30 квітня 2015 року.

"Складно зрозуміти (чи Аваков до сьогодні є президентом фірми - ред.), бо останній звіт датований 30 квітня 2015 року про збори акціонерів, які відбувалися в місті Києві в готелі "Київ" і після цих зборів він (звіт - ред.) підписаний президентом (фірми - ред.) Арсеном Аваковим, а в нас діє норма закону, яка забороняє сумісництво урядової діяльності з будь-якою діяльністю, в тому числі очолювати комерційні підприємства", - додав Лещенко.

Оскільки відповідно до чинного законодавства українським урядовцям заборонено суміщення посад, Лещенко збирається звернутися із відповідною заяву про порушення законодавства Аваковим до Генеральної прокуратури, Національної поліції та СБУ.

Як зауважив депутат, фірма Avitalia S.R.L. здійснює продаж нерухомості. Пибуток компанії складає понад 200 тисяч євро.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада