Лещенко заявив, що у складі ГПУ створено новий підрозділ під Кононенка

У складі Генеральної прокуратури створено новий підрозділ "під Кононенка" (екс- перший заступник голови фракції БПП, нардеп Ігор Конененко)
Depo.Влада
6 лютого 2016 21:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив нардеп від БПП Сергій Лещенко, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

За його словами, задекларована мета підрозділу - боротися з корупцією, однак це "виглядає дивно - з огляду на створення незалежного Національного антикорупційного бюро, а також існування Управління розслідування особливо важливих справ ГПУ".

"5 лютого 2016 року генпрокурор Віктор Шокін підписав наказ про створення "Департаменту розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності". При цьому у структурі ГПУ було ліквідовано

"Управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, що займають особливо відповідальне становище", а також відділ, що здійснює процесуальне керівництво у таких провадженнях", - зазначив депутат.

Новий департамент буде нараховувати 51 особу, тоді як чисельність ліквідованих підрозділів становить 25 осіб.

При цьому Лещенко, з посиланням на джерела у БПП, зазначив, що новий підрозділ ГПУ "може допомагати Кононенку у досягненні політичних цілей".

Нагадаємо, що 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада