Лещенко розповів, що робить в Тбілісі

Депутат БПП Сергій Лещенко поїхав у Тбілісі, взявши один день відпустки за власний рахунок
Depo.Влада
7 вересня 2016 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це політик сказав "Українській правді", коментуючи заяву голови парламенту Андрія Парубія про те, що Рада не відправляла Лещенка в службове відрядження до Грузії, передає depo.ua.

"Я перебуваю в Тбілісі з одноденною поїздкою на конференції Інституту Маккейна. Відрядження Рада не оформила, моя заява про відпустку за власний рахунок на цей день в приймальні Парубія ще з понеділка. Вона зареєстрована під номером 208039", - зазначив депутат.

За словами Лещенка, поїздка була запланована ще в липні.

"Аби не пропускати вівторок та четвер, я переніс свій виступ на середу, виступав разом з міністром закордонних справ Грузії та послом США на одній панелі. Ввечері брав участь в обговоренні виступу генсека НАТО Столтенберга та поставив запитання щодо підтвердження рішення Бухарестського саміту НАТО за 2008 рік про те, що Україна буде членом НАТО", - повідомив парламентар.

Водночас голова Ради Парубій згодом уточнив, що заява Лещенка про відрядження надійшла в апарат Ради, однак Парубій її не підписував. Спікер наголосив, що не буде підписувати заяви депутатів про відрядження в пленарні дні, крім делегатів Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада