Лещенко розповів, хто йому погрожує

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що глава МВС Арсен Аваков та нардеп від "Народного фронту" Микола Мартиненко стоять за організацією його переслідування
Depo.Влада
18 листопада 2015 23:37
ФОТО: depo.ua

Про це політик сказав в інтерв'ю "Німецькій хвилі", передає depo.ua.

"Я відчуваю не погрози, я відчуваю, що перебуваю під незаконним стеженням з боку правоохоронних органів, зокрема, прослуховування мобільних телефонів. Збір інформації, відносно мене, з метою з'ясування джерел моєї інформації, а також подальшої дискредитації, якщо їх будуть цікавити подальші дії в тій кампанії, яку вони замислили", - заявив Лещенко.

"Це робить Аваков та Мартиненко, обидва вони стали фігурантами публікації останніми місяцями й вони об'єднали зусилля і зокрема працюють щодо мене зараз. А технічну функцію виконує МВС", - сказав він на запитання "Хто за цим може стояти?".

"Вони роблять спроби нівелювати мої викриття щодо кримінальної справи по Мартиненку у Швейцарії. Щодо його зловживання в урановій та титановій галузях. І щодо переказу їхнім однопартійцем, народним депутатом Ігорем Котвіцьким 40 мільйонів доларів на Панаму", - заявив нардеп.

"Тут злочин скоєно службовими й посадовими особами МВС, які вставили мій номер в запит на прослуховування, знаючи що це я, а представляючи мене в цьому запиті іншою особою, людиною, яка підозрюється в кримінальних правопорушеннях. За КПК, вони не мають права прослуховувати народного депутата до того моменту, поки парламент не складе недоторканість, не зніме з цього депутата, не позбавить його - це пряме порушення КПК і кримінальний злочин", - додав Лещенко.

Нагадаємо, що раніше глава Нацполіції Хатія Деканоідзе дала всім оперативним службам доручення провести ретельне розслідування фактів погроз, про які заявив нардеп Лещенко

Більше новин політики читайте на Depo.Влада