Лещенко прогнозує, що Рада не дасть арештувати Онищенка

Народний депутат Сергій Лещенко прогнозує, що Верховна Рада України завтра проголосує за притягнення Олександра Онищенка до відповідальності, але не дасть згоди на його арешт
Depo.Влада
4 липня 2016 19:35
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Мій прогноз такий, що завтра в парламенті буде катастрофа - проголосують за згоду на притягнення Онищенка до відповідальності, але не дадуть голосів за його затримання та арешт. А воно працює тільки у зв'язці, бо без дозволу на затримання та арешт не існує жодного способу впливу на депутата", - написав Лещенко.

Він вважає, що таким чином парламент "увімкне механізм кругової поруки", і Онищенко уникне відповідальності.

"Рада доведе свій статус закритого елітарного клубу, члени якого мають недоторканність від будь-якого кримінального переслідування", - зазначив Лещенко.

Нагадаємо, що керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що готовий оголосити про підозру Онищенку та передати до суду обвинувальний акт одразу після того, як Верховна Рада дасть згоду на арешт народного депутата.

За інформацією Генерального прокурора України Юрія Луценка, Онищенко заволодів 40 млрд гривень через "газові схеми" в Укргазвидобуванні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада