Лещенко нарахував "зайвих" Балог у Раді

Народний депутат Віктор Балога заявив, що з ним не ведуть переговорів щодо входження у коаліцію
Depo.Влада
31 березня 2016 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Дізнався від члена фракції БПП Сергія Лещенка, що "з Балогами ведуть переговори про входження в коаліцію". Для мене це взагалі дивно чути, так як вчора весь день я провів під загальним наркозом на операційному столі", - написав Балога.

Він також запевняє, що "Балоги ніколи не були "тушками".

"Більше того - Балоги ніколи не були і не будуть тушками. Тому, тут навіть немає що коментувати", - написав нардеп.

Він також зауважив, що Лещенко трохи "перебрав" із кількістю Балог у Раді.

"Можу лише трохи поправити колишнього журналіста Сергія Лещенка, який допустив фактологічну помилку - Балог у Верховній Раді не четверо, а поки що тільки троє. Ну і озвучувати будь-яку інформацію, посилаючись на плітки, - це теж не дуже професійно", - написав Балога, нагадавши про журналістський досвід Лещенка.

"А на останок хочу додати: Сергію, сьогодні не я, а ти є членом фракції БПП. Якщо ти переживаєш, щоб у Верховній Раді не було коаліції з 226 людей, то ти зі своїми соратниками завжди можеш покинути фракцію президента. І нехай вони спробують позбавити вас мандатів, як Фірсова. А за Балог не переживай", - написав нардеп.

Дізнався від члена фракції БПП Сергія Лещенка, що "з Балогами ведуть переговори про про входження в коаліцію". Для мен...

Опубліковано Віктором Балогою 30 березень 2016 р.

Нагадаємо, раніше нардепи від БПП повідомляли, що БПП і "Народний фронт" намагаються створити коаліцію на двох. З цією метою ведуться переговори з позафракційними депутатами щодо їхнього повернення до складу фракцій.

Сьогодні до політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" включено трьох народних депутатів - Ірину Суслову, Павла Кішкаря і Віктора Кривенка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада