Лещенко намагається перекинути "квартирну справу" з ГПУ в НАБУ

Нардеп Сергій Лещенко заявив, що доводитиме слідчим ГПУ непідслідність відкритої проти нього справи їхньому відомству
Depo.Влада
25 листопада 2016 10:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, передає Depo.ua.

"Сьогодні я та мій адвокат повідомимо ГПУ, що за законодавством, ухваленим діючим парламентом, кримінальне провадження, відкрите нею за фактом покупки мною квартири, належить до виключної компетенції НАБУ, а Луценко присвоює чужі повноваження", - заявив Лещенко.

Нагадаємо, 6 вересня розгорівся скандал, що нардеп і журналіст Сергій Лещенко купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн. Він пояснив, що велику частину грошей позичив у засновника "Української правди" Олени Притули, а ще деякі кошти - у своєї дівчини-діджея Анастасії Топольської.

7 вересня народний депутат від БПП Сергій Лещенко тимчасово склав повноваження члена правління партії "Демократичний альянс".

19 вересня НАБУ перевірило всі джерела коштів на цю квартиру і знайшло деякі порушення в отриманні Лещенком безвідсоткової позики від Притули.  Водночас сам нардеп стверджує, що НАБУ все переплутало

У  вересні народний депутат від БПП Світлана Заліщук слідом за колегою по фракції Сергієм Лещенком потрапила у "квартирний скандал". Повідомлялось, що дороге, але незадеклароване тоді помешкання у центрі столиці Заліщук придбала разом із своїм цивільним чоловіком, головою Офісу ради Європи у Києві Мортеном Енбергом.

НАБУ виявило помилки в декларації Заліщук, однак підстав для порушення кримінальної справи не побачило. 

ГПУ почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні щодо народного депутата БПП Сергія Лещенка і розглядає квартирне питання нардепа Світлани Заліщук. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада