Лещенко: Команда Авакова нелегально вивела в Панаму $40 млн (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко звинуватив міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у масштабних зловживання
Depo.Влада
25 вересня 2015 15:08
ФОТО: depo.ua

Про це Лещенко написав у своєму блозі в "Українській правді", передає depo.ua.

Зокрема, він нагадав, що у статті, яка опублікована в останньому номері "Дзеркала тижня", була описана розмова високопоставлених керівників країни, "яка ілюструє змову між ними з метою взаємного покриття корупції".

"... А вже мовчазних корупційних взаємозаліків - просто не злічити." О! Та твій орел, я дивлюся, тридцятку "зелені" через "Ощад" вивів!" "Ха! А твій за номіналом погасив за рахунок держави облігації, куплені для тебе на зовнішньому ринку з дисконтом 40-60%!". Ось так в декларації одного "орла" з'явився мільярд, а тещу іншого знімають з розшуку", - навів уривок матеріалу нардеп. 

Однак цей діалог не містить конкретних прізвищ. "Сьогодні я розповім про першу частину цього "взаємозаліку". Цей випадок вже кілька тижнів переказується в політичних коридорах, хоча відгомони цього скандалу практично не вийшли назовні. Йдеться про переведення "тридцятки зелені через Ощад". За моєю інформацією, насправді було виведено більше 40 мільйонів доларів. Це було зроблено депутатом від "Народного фронту" на прізвище Котвицький", - заявив Лещенко.

За його даними,  Ігор Котвицький - "це "гаманець" Арсена Авакова". До обрання в парламент він керував сімейною корпорацією чинного глави МВС.

"Влітку цього року Котвицький вивів з України 40 мільйонів доларів на рахунок офшорної компанії з Панами. Для цього Котвицький перекупив борг одного з українських юридичних осіб перед закордонною компанією", - заявив Лещенко.

"Коли цей факт розкрився, почалися перевірки і внутрішні розслідування. Виявилося, що гроші були покладені на рахунок Котвицького в "Ощадбанку Росії" під час Революції Гідності і знаходилися там весь 2014 рік. А для переказу грошей використовувався державний "Ощадбанк України", яким керує соратник Яценюка і Авакова Андрій Пишний", - додав нардеп.

"На самому верху побутує думка, що 40 млн Котвицького насправді частково (або повністю?) є грошима Арсена Авакова", - зазначив Лещенко.

На його думку, на ці гроші Аваков має намір будувати власну політичну кар'єру, оскільки всі інші члени "Народного фронту" майже повністю втратили свої рейтинги.

Нардеп також оприлюднив документи, які підтверджують переказ коштів.Лещенко: Команда Авакова вивела в Панаму $40 млн (ДОКУМЕНТ) - фото 1


Лещенко: Команда Авакова вивела в Панаму $40 млн (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Читайте також: Війна компроматів: Григоришин та "справа Ложкіна" в Австрії.

Більше новин України читайте у розділі Влада. depo.ua.