Лещенко каже, що й без голосування багато зробив для електронних декларацій

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко виправдовується, що не встиг на голосування за закон про електронне декларування доходів чиновників через те, що мав важливу зустріч за кордоном
Depo.Влада
15 березня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua

Про це сам нардеп повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Вчора ввечері мав зустріч з найвищою посадовою особою Швейцарії - президентом парламенту Крістою Марквальдер, яка буде очолювати парламент лише цього року, і яка є головним лобістом України в швейцарській політиці. Це було вікно в її графіку, заброньовано багато тижнів тому, тому скасувати цю зустріч було порушенням протоколу та недружнім кроком. Через затримку рейсу Австрійських авіаліній не встиг на пересадку у Відні та прибув тільки о 14 годині до Києва", - написав нардеп.

Він додав, що й так багато зробив для ухвалення цього закону.

"Я був першим, хто звернув увагу Томбінського на неприйнятність закону Денисенка, тому вважаю, що зробив свій внесок у започаткування системи електронного декларування вже цього року з кримінальним покаранням за брехню", - пояснив Лещенко.

Він запевнив, що не міг скасувати зустріч у Швейцарії, бо "графік голосування за поправки було оголошено лише напередодні".

Нагадаємо, що не лише Лещенко, а й інший відомий "єврооптиміст" Мустафа Найєм пропустив сьогоднішнє голосування за Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році" з правками президента. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада