Лещенко каже, що Шустер виганяє його з ефіру, як тільки там з'являється Тимошенко

Народний депутат Сергій Лещенко заявляє, що його змушують покинути ефір Шустер Live, як тільки там з'являється лідерка фракції "Батьківщини" Юлія Тимошенко
Лещенко каже, що Шустер виганяє його з ефіру, як тільки там з
Лещенко каже, що Шустер виганяє його з ефіру, як тільки там з'являється Тимошенко

Про це він пізно ввечері в п'ятницю розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Відбувається те, що відбувається завжди. Мені повідомили, що прямо зараз я повинен піти з ефіру Шустер Live, тому що приходить Юлія Тимошенко. Уже багато років Тимошенко ставить вимогу, щоб я не був присутній на ефірах під час її виступів. Пояснення - тому що я почну розповідати про те, ким є Юлія Тимошенко насправді: про її офшори, про її відкати на рахунки Лазаренка, про її спроби розділити владу з Януковичем на 20 років, про її хронічну нездатність дати відповідь на прямі запитання", - написав Лещенко.

"Час спливає, змінюються президенти, а правила не змінюються: у нас залишаються табу навіть на опозиційних каналах як 3s.tv. Шкода", - додав нардеп.

На телеканалі ж заяву Лещенка спростовують, заявивши, що Лещенко був запрошений тільки на блок програми, присвячений призначенню генпрокурора.

"Дуже шкода, що Сергій намагається паразитувати на дешевому піарі … Сьогодні Сергій був запрошений на блок про призначення прокурора. Ніякого відношення до тарифів він не має і відповідно не був запрошений. Він захотів залишитися і "потролити" Тимошенко. Не вважаю, що гідно вибудовувати свій піар на обгаджуванні нашого майданчика. Якщо всі його розслідування збудовані на таких же домислах, то це дуже сумно", - заявив Павло Єлізаров, генеральний директор 3s.tv.

"Про те, що Лещенко запрошений особисто Савіком редакція дізналася після 16-00. У списках його не було протягом дня", - додав Єлізаров.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада