Лещенко каже, що Шустер виганяє його з ефіру, як тільки там з'являється Тимошенко

Народний депутат Сергій Лещенко заявляє, що його змушують покинути ефір Шустер Live, як тільки там з'являється лідерка фракції "Батьківщини" Юлія Тимошенко
Depo.Влада
14 травня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua
Лещенко каже, що Шустер виганяє його з ефіру, як тільки там з
Лещенко каже, що Шустер виганяє його з ефіру, як тільки там з'являється Тимошенко

Про це він пізно ввечері в п'ятницю розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Відбувається те, що відбувається завжди. Мені повідомили, що прямо зараз я повинен піти з ефіру Шустер Live, тому що приходить Юлія Тимошенко. Уже багато років Тимошенко ставить вимогу, щоб я не був присутній на ефірах під час її виступів. Пояснення - тому що я почну розповідати про те, ким є Юлія Тимошенко насправді: про її офшори, про її відкати на рахунки Лазаренка, про її спроби розділити владу з Януковичем на 20 років, про її хронічну нездатність дати відповідь на прямі запитання", - написав Лещенко.

"Час спливає, змінюються президенти, а правила не змінюються: у нас залишаються табу навіть на опозиційних каналах як 3s.tv. Шкода", - додав нардеп.

На телеканалі ж заяву Лещенка спростовують, заявивши, що Лещенко був запрошений тільки на блок програми, присвячений призначенню генпрокурора.

"Дуже шкода, що Сергій намагається паразитувати на дешевому піарі … Сьогодні Сергій був запрошений на блок про призначення прокурора. Ніякого відношення до тарифів він не має і відповідно не був запрошений. Він захотів залишитися і "потролити" Тимошенко. Не вважаю, що гідно вибудовувати свій піар на обгаджуванні нашого майданчика. Якщо всі його розслідування збудовані на таких же домислах, то це дуже сумно", - заявив Павло Єлізаров, генеральний директор 3s.tv.

"Про те, що Лещенко запрошений особисто Савіком редакція дізналася після 16-00. У списках його не було протягом дня", - додав Єлізаров.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада