Лещенко каже, що Саакашвілі нічого не вдалося, бо не захотів очолити БПП

Голові Одеської обласної держадміністрації Михайлу Саакашвілі не дали працювати в Україні через те, що він начебто колись відмовився очолити Блок Петра Порошенка
Depo.Влада
7 листопада 2016 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від БПП Сергій Лещенко, передає Depo.ua.

"Відставка Саакашвілі - це логічне завершення результату реформаторів першої хвилі. У владі більше немає Яресько, Абромавічус, Пивоварського, Павленко, Сакварелідзе, Касько, Згуладзе. І ось тепер йде Саакашвілі. Те, що відбулося - результат видавлювання всіх, хто відмовився бути частиною корупційного консенсусу. Можете любити Міхо або ненавидіти, але він залишив після себе Грузію, якою можна пишатися. Чому Саакашвілі не дали розвернутися в Україні? Тому що він відмовив на пропозицію Порошенка очолити БПП. А той не захотів, щоб лаври дісталися іншому. Жадібність - страшна річ", - стверджує Лещенко.

Він додав, що останнім часом начебто триває атака на першого заступника голови НАБУ Гізо Углаву, якого намагалися позбавити українського громадянства.

Нагадаємо, що Саакашвілі сьогодні заявив, що йде у відставкуназвавши президента Петра Порошенка брехуном, який заважав йому працювати. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада