Лещенко каже, що не шкодує про купівлю скандальної квартири

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що не шкодує про купівлю квартири і вважає цей крок правильним, однак, помилкою було те, що він вчасно не оприлюднив інформацію про це
Depo.Влада
14 вересня 2016 05:43
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Страна", передає depo.ua.

"Я не припускав масштабу медійного резонансу, але не вважаю покупку квартири помилкою. Ціна, яку я заплатив за квартиру, вигідна. Єдине, що б я виправив, якби повернути час назад, я б самостійно оприлюднив інформацію про купівлю квартири. Тим самим випередивши своїх ворогів, які, як з'ясувалося, стежили за мною", - заявив нардеп.

За його словами, для нього було очевидно, що ведеться моніторинг дзвінків, пересувань. "Інформація про купівлю з'явилася через дві години після того, як відповідну довідку (про те, що угода закрита, власність зареєстрована) отримав мій представник. Договір купівлі тут же з'явився в інтернеті з подачі людей, близьких до депутата Сергія Пашинського. Підбурювачами теми були люди, близькі до Арсена Авакова, Миколи Княжицького", - розповів Лещенко.

Нагадаємо, 6 вересня блогер Андрій Дзиндзя поширив інформацію, що нардеп Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн.

Сам Лещенко пояснив, що половину грошей він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули. Крім того, гроші на купівлю квартири дала його дівчина Анастасія Топольська.

7 вересня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький доручив Національному антикорупційному бюро України перевірити інформацію щодо законності придбання Лещенком цієї квартири

Більше новин політики читайте на Depo.Влада