Лещенко готовий надати документи про офшори Тимошенко

Нардеп від БПП Сергій Лещенко готовий передати тимчасовій слідчій комісії у Верховній Раді документи, які підтверджують причетність Юлії Тимошенко до створення офшорних компаній та фінансування політиків з рахунків цих компаній, у разі створення такої ТСК
Depo.Влада
15 травня 2016 02:02
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп заявив, коментуючи ситуацію, що склалася в ефірі Шустер Live, коли нардепа "попросили залишити ефір" через те, що участь в ефірі братиме Юлія Тимошенко, яку він нібито буде "тролити", передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

Як зазначив Лещенко, йому повідомили, що він має піти з ефіру, оскільки Тимошенко ставить вимогу, щоб він не був присутній на ефірах під час її виступів.

"Пояснення - тому що я почну розповідати про те, ким є Юлія Тимошенко насправді: про її офшори, про її відкати на рахунки Лазаренка, про її спроби розділити владу з Януковичем на 20 років".

Зокрема, у своєму виступі Лещенко зазначив, що питання причетності політиків до офшорних компаній стало частиною української політики "з подачі Юлії Тимошенко, яка заснувала компанію на Кіпрі у 1992 році, а гроші з цього офшора пішли на рахунки Лазаренка, а потім - у політику".

Лещенко зазначив, що після того, як гостьовий редактор 3s.tv попросив його піти, він "не міг вчепитися в крісло" й залишитися у студії, оскільки йдеться не про громадське телебачення, а про приватний канал, власники якого мають право визначати коло учасників ефірів.

У свою чергу телеканал Савіка Шустера 3s.tv після інциденту поширив допис гендиректора каналу Павла Єлізарова, який зазначив, що Лещенко був запрошений лише на один блок програми – про призначення генпрокурора, а залишити ефір його попросили нібито тому, що наступним ішов блок щодо ціни газу та комунальних тарифів, до якого Лещенко не має стосунку.

Проте це вже не перший випадок, коли Шустер приймає рішення не запрошувати Сергія Лещенка, коли його про це просить Тимошенко. Вперше це сталося у 2009 році.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада