Лещенко: Головний "безвізовий" закон не встигнуть ухвалити вчасно

Один з ключових "безвізових" законопроектів №2540а щодо створення Офісу з повернення незаконно виведених активів не встигнуть ухвалити вчасно
Depo.Влада
29 жовтня 2015 12:05
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє "Європейська правда", заявив депутат від БПП Сергій Лещенко під час круглого столу в Києві, передає depo.ua.

За його словами, законопроект не встигнуть підготувати до другого читання для голосування в четвер, 5 листопада.

"Ухвалення закону в другому читанні в середу (на засіданні профільних комітетів. - Ред.) робить практично неможливим його винесення на голосування в четвер", - наголосив Лещенко.

"Моя особиста оцінка з власного досвіду враховуючи, що комітети цього тижня вже відбулися і наступні будуть лише в середу, полягає в тому, що за ніч такі речі не робляться", - відзначив він.

За словами депутата, народним обранцям потрібно розглянути більше 290 поправок.
Разом з тим, як заявив депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович Україні "не варто бігти за вимогами ЄС", для того щоб встигнути ухвалити законопроекти вчасно.

Водночас варто зауважити, що в понеділок 10 листопада в Брюсселі відбудеться засідання старших посадових осіб безвізового діалогу Україна-ЄС, які оцінюватимуть прогрес України у виконанні Плану дій з візової лібералізації.

Таким чином один з ключових законопроектів ризикує не бути ухваленим до цього дня.

Нагадаємо також, що раніше депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович заявив, що Євросоюз не скасує візи для України ні в цьому, ні в наступному році.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада