Лещенка звинуватили у новій брехні

Журналіст Сергій Лещенко начебто не міг бути співвласником видання "Українська правди", а отже, й отримувати відповідні гроші на купівлю нової квартири в центрі Києва
Depo.Влада
19 вересня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав юрист Клим Братківський, передає depo.ua.

Він звернув увагу, що Лещенко мотивував свою можливість заощадити кошти на квартиру, бо є співвласником інтернет-видання "Українська правда".

Братківський наголошує, що, відповідно до відкритих джерел Лещенко  з 2002 по 2014 рр. працював заступником головного редактора інтернет-видання "Українська правда", а його задекларована зарплата становила лише 36 060 грн.

Крім того, за словами юриста, Лещенко не міг бути співвласником "Української правди", бо це інтернет-видання належить Олені Притулі.

"Це підтверджується наступним фактами. По-перше, Притулі О.Ю. належить торговельна марка PRAVDA (свідоцтво України на знак для товарів і послуг № 62616 від 15.05.2006). По-друге, доменні імена pravda.com.ua, pravda.ua зареєстровані на ім’я Притули О.Ю. По-третє, єдиним засновником Приватного підприємства "Українська правда", яке отримує гроші за розміщення реклами на веб-сайті "Українська правда", є Притула О.Ю. По-четверте, за інформацією з веб-порталу "Судова влада України" ПП "Українська правда" є відповідачем по справах про розповсюдженні на веб-сайті "Українська правда" недостовірної інформації, яка порочить честь, гідність і ділову репутацію", - зазначив Братківський.

За його словами, є підстави вважати, що Притула була і залишається єдиним власником "Української правди", тому розмови про те, що Лещенко міг бути співзасновником "Української правди" не підтверджуються.

"Звертаємо увагу, що Лещенко С.А. є співзасновником лише Громадської організації "Українська правда". Проте ця організація є неприбутковою організацією, яка працює на гранти від міжнародних донорів і цій організації не належить інтернет-видання "Українська правда". Крім того, Лещенко С.А. не виходив зі складу учасників ГО "Українська правда»", - додав Братківський.

Варто додати, що при цьому Лещенко міг отримувати інші доходи. 

Нагадаємо, з 6 вересня розгорівся скандал, що нардеп і журналіст Сергій Лещенко купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн. Він пояснив, що велику частину грошей позичив у засновника "Української правди" Олени Притули, а ще деякі кошти - у своєї дівчини-діджея Анастасії Топольської.

19 вересня НАБУ перевірило всі джерела коштів на цю квартиру і знайшло деякі порушення в отриманні Лещенком безвідсоткової позики від Притули.  Водночас сам він  стверджує, що бюро все переплутало

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада