"Легкого неба!": Євродепутат написав листа Герою Небесної Сотні

Депутат Європарламенту від Польщі Міхал Боні написав листа до безіменного Героя Небесної Сотні

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт політика.

Наводимо лист повністю.

"Дорогий невідомий друг з України.

Сьогодні минає п'ять років з того дня, коли ти вийшов з дому з глибокою вірою, що свобода, демократія і справедливість можуть бути повернуті Україні. Ось чому ти вирішив не йти на роботу і їхати на Майдан Незалежності. Тому ти приєднався до однодумців. І ти поїхав, не знаючи, що тебе чекає. А може, знаючи... Тільки будучи готовим боротися до останнього.

Ви мали єдину мету - хотіли жити у вільній країні. У країні, де ваші батьки отримують гідну пенсію, діти мають можливість отримати європейську стипендію. І вільно ходити в коледж, який хочуть, не давати хабарів і жити без тиску з боку влади. А може, ви просто хотіли закінчити навчання і все ваше життя все ще попереду...

Того ж дня поліцейським було наказано використовувати зброю. Разом з "тітушками" хотіли налякати вас, зламати вашу волю, а якщо не вдасться, стріляти.

Запах палаючих коліс, вибухають петарди і гранати, летять коктейлі Молотова. Агресія, біль, страх... Ви пройшли через цей Майдан, де тихо ходили минулого літа.... Але тепер треба було боротися. Ви повинні були зберегти оборону.

І ось, постріл... Ти не знав, що це закінчиться так...

Наприкінці дня, коли втомився, після роботи, я просто йду додому, я пишу тобі, щоб сказати, що це не закінчилося смертю. Ти заплатив найвищу ціну за свою країну, але Україні вдалося вибороти зміни.
Голосно, по всій Європі, вона сказала, що хоче змін і буде боротися за них. Її почули. Сьогодні ми працюємо разом, щоб зробити все, про що ти мріяв, реальністю. Для того, щоб батьки отримали гідну пенсію, діти могли вільно навчатися в Європі. Безвізові поїздки! Ми щодня працюємо над проведенням реформ. На жаль, ти більше не бачиш... А може, бачиш... десь з неба, ти підбадьорюєш... Може, ти розчарований, що це не так добре, як ти хотів. Як ти мріяв... Але я вірю, що прийде цей святий час. Ти приніс в жертву своє життя і дав віру мільйонам, які живуть сьогодні - в Україні, Європі та світі. Твоє ім'я завжди запам'ятається!

Тримайся там. Легкого неба!"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook