Лавров зобов'язувався поважати територіальну цілісність України (ДОКУМЕНТ)

МЗС України опублікувало знімок Будапештського меморандуму, підписаного в 1994-му році представником Російської Федерації Сергієм Лавровим, що декларує зобов'язання Росії поважати територіальну цілісність України
Depo.Влада
30 січня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua

Відповідний знімок виклав у "Твітері" директор департаменту політики та комунікацій Міністерства закордонних справ України Олексій Макєєв, передає depo.ua.

"Ніяких зобов'язань Росії по Будапештському меморандуму? Дивіться, хто просив, Рада безпеки і Генеральна Асамблея ООН публікує його як свій документ!", - написав Макєєв.

Нагадаємо, Лавров заявив, що Росія не порушувала Будапештський меморандум, оскільки "загроз застосування ядерної зброї проти України не звучало".

Зазначимо, що Будапештський меморандум - меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 р. між Україною, США, Росією і Великою Британією про неядерний статус України. Угода містить пункти, які надають гарантії суверенітету та безпеки України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада