Лавров скаржиться, що чотири країни "кинули" Росію з розслідуванням по "Боїнгу"

Глава МЗС Росії Сергій Лавров запевняє, що Росія готова сприяти міжнародному розслідуванню катастрофи Боїнга над Україною 17 липня 2014 року
Depo.Влада
5 серпня 2015 19:12
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров в інтерв'ю сингапурському телеканалу Channel News Asia, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

При цьому Лавров також намагається довести, що Росія, яка раніше заблокувала створення трибуналу, нібито виступає за об'єктивне і неупереджене розслідування даної трагедії.

При цьому він зазначив, що з перших днів, якщо не годин цієї події Росія наполягала на самому ретельному розслідуванні і була серед ініціаторів резолюції 2166 РБ ООН.

"На жаль, розслідування не було незалежним, всеосяжним і дійсно міжнародним. Замість того, щоб діяти під управлінням Міжнародної організації цивільної авіації, що передбачено Чиказькою конвенцією, Україна, Бельгія, Австралія і Нідерланди уклали двосторонні угоди один з одним, зміст яких так до кінця і не відомий", - вважає Лавров.

Також глава МЗС РФ вважає, що Росія отримує "неповну" інформацію про хід розслідування.

Нагадаємо, що 29 липня Рада безпеки ООН не змогла ухвалити проект резолюції зі створення міжнародного трибуналу з розслідування збиття малайзійського "Боїнга" на Донбасі у зв'язку з тим, що Росія ветувала документ.

Однак країни-учасниці розслідування заявили, що домагатимуться переслідування винних у авіакатастрофі, незважаючи на вето Росії.

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua.