Лавров вже натякає на відновлення війни і лякає Київ "трагічною помилкою"

Будь-які спроби Києва відновити бойові дії на території Донбасу будуть "трагічною помилкою"
Depo.Влада
6 травня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua
Лавров вже натякає на відновлення війни і лякає Київ "трагічною помилкою"
Лавров вже натякає на відновлення війни і лякає Київ "трагічною помилкою"

Про це в інтерв'ю для програми Russia beyond the headlines в німецькому виданні Handelsblatt заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Лавров у черговий раз підкреслив, що врегулювання кризи безпосередньо залежить від дотримання мінських угод. "Будь-які спроби Києва знову відновити боротьбу будуть колосальною трагічною помилкою", - заявив він.

В інтерв'ю міністр також заявив, що німецькі компанії, що працюють в Росії, стурбовані антиросійськими санкціями Євросоюзу.

"Глави провідних німецьких компаній, що діють в Росії, не приховують свого занепокоєння у зв'язку з розкрученою Євросоюзом спіраллю санкцій і підтверджують готовність продовжувати працювати з російськими партнерами", - заявив міністр.

Глава російського МЗС визнав, що останнім часом інтенсивність політичного діалогу Москви і Німеччини спала.
За словами Лаврова, Європі слід відмовитися від звички дивитися на всі проблеми окремо, так як за деревами можна не побачити лісу". "Наш взаємозалежний світ переживає складну і бурхливу фазу. В цих умовах при відсутності стратегічного бачення ми ризикуємо втратити здатність приймати адекватні рішення", - пояснив міністр.

Нагадаємо, раніше Лавров в ході прес-конференції за підсумками переговорів з МЗС Чилі заявив, що українська влада фактично створює атмосферу відторгнення способу життя жителів Донбасу.