Лавров вважає абсурдом сумніви щодо "референдуму" в Криму

Спроби поставити під сумнів вибір кримчан щодо "возз'єднання з Росією", зроблений у "повній відповідності" з нормами міжнародного права є абсурдними
Depo.Влада
4 лютого 2016 09:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в інтерв'ю італійському журналу Limes міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС Росії.

"Внаслідок організованого в лютому 2014 року державного перевороту стався колапс української державності... Очевидно, що вільне волевиявлення населення Криму, яке в ході референдуму висловилися за проголошення незалежності від України і возз'єднання з Росією, стало лише реакцією на ці події", - зазначив Лавров.

Глава МЗС Росії нагадав, що "багато європейських країни визнали можливим визнати незалежність Косово, попри те, що референдум з питання відділення від Сербії на цій території не проводився".

"Розвиток ситуації на Донбасі наочно показав, яка доля могла чекати жителів півострова, якби він не повернувся до складу Росії. Ніяка ціна тут не може бути занадто високою", - підкреслив Лавров.

Нагадаємо, раніше Лавров заявляв, що Росія не веде жодних переговорів про повернення анексованого Криму до складу України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада